KKK

Korduma kippuvad küsimused ja vastused

Püsikliendiks registreerumine on tasuta. Luues endale siin poe konto, oletegi end Nord püsikliendiks registeerinud. Registreerudes Facebooki või Google konto abil, on edaspidi e-poodi sisselogimine vaid ühe kliki kaugusel.

Püsikliendile on hinnad poes 5% tavahindadest soodsamad.

Püsikliendile on eripakkumised poes. Eripakkumiste info saab klient uudiskirjaga. Poes kehtivaid pakkumisi näed esilehelt sooduspakkumiste alt.

Püsiklient saab tellida oma e-posti aadressile uudiskirja, mis teavitab teda 1-2 korda kuus uudistoodetest ja kampaaniatest. Registreerunud kasutaja saab uudiskirja tellida esilehel.

Eduka ostu sooritamise etapid on järgmised:

 • Valige soovitud toode;
 • Vajutades nupule „Lisa korvi”, läheb valitud toode automaatselt ostukorvi;
 • Ostukorvi sisu näete lehekülje päises olevas ostukorvis, kus saate muuta toodete koguseid ja vajadusel neid nimekirjast kustutada;
 • Kui tellimus on koos, vajutage nupule „Mine maksma”, sisestage soovitud andmed ja valige kohaletoimetamisviis;
 • Valige sobiv makseviis ja tasuge tellimuse eest. Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

Tellimust hakatakse täitma pärast makse laekumist.

Poes saavad ostude eest tasuda järgmiste pankade kliendid: Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Coop.

Samuti on võimalik tasuda ostu eest hiljem. Selleks tuleb kassas valida “Maksa hiljem” vorm, kust on võimalik valida kolme erineva võimaluse vahel:

Indivy Slice 3 võimaldab kliendil 75-800 euroste ostude eest tasuda kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Makseviisi valides esitab klient taotluse, kogu protsess on digitaalne ja vastuse saab loetud minutitega.

Liisi ID – võimaldab kliendil ostukorvis Liisi ID makseviisi valimise järel taotleda alates 75 eurostele ostudele järelmaksu. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega.

Finora krediit – krediidiliin (arvelduskrediit), mida võib kasutada ühe või mitme ostu eest tasumiseks. Leping sõlmitakse esimese, üle 75 eurose ostuga esitatava taotluse järel, hiljem saab krediidiliini kasutada ennast Finora krediidi kaudu tuvastades.

Millal saan tellimuse kätte 24 tunniga ja tasuta?

Tellimuste kohaletoimetamine järgneval tööpäeval kehtib, kui:

 • Tellimus esitatakse tööpäeval enne kella 14.00
 • Toode tellitakse Eesti-siseselt.

Tellimus toimetatakse kohale tasuta, kui:

 • Tellimuse maksumus on üle 35 € ja paki kättesaamiskohaks on pakiautomaat.
 • Paki kättesaamiseks tullakse ise järele.

NB! Kullerteenuse puhul lisandub alla 50 € tellimuste puhul kohaletoimetamistasu 4.99 €.

Kui palju maksab e-poest kohaletoimetamine?
Kohaletoimetamistasud on järgmised:

 • Omniva pakiautomaat toob tellimuse pakiautomaati saatekuluga 3€
 • SmartPOST toob tellimuse pakiautomaati saatekuluga 3€
 • Omniva kuller toob tellimuse saatekuluga 4.99 €

Poest ostmiseks ei pea olema sisse logitud. Lisage soovitud kaubad ostukorvi, valige kohaletoimetamisviis, täitke nõutud andmed ning tasuge ostu eest.

Olen unustanud kasutajatunnuse ja parooli!
Kui olete unustanud parooli, siis valige lehekülje päises “Logi sisse” ning vajutage lingil “Kaotasid parooli?”. Kirjutage lahtrisse oma e-posti aadress või kasutajanimi ning vajutage “Lähtestage parool “. Seejärel avage oma e-postkastist kiri ja klõpsake parooli vahetamiseks lingil. Avaneb uus aken, kuhu saate sisestada uue parooli.

Poest ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil [email protected] Täpsemad tagastamistingimused leiate siit.

Allahindluskoodid annavad väljastamisel seatud tingimustel (näiteks kindlale kaubagrupile, kindlal ajavahemikul või kindla koguse järgi) teatud protsendi allahindlust. Allahindluskoodidega antud allahindlus ei kehti toodetele, mis ei vasta allahindluskoodi tingimustele.